Spolupráce s Hyundai – Národní cena za společenskou odpovědnost

Před začátkem prázdnin jsem byla oslovena společností Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. ohledně možné spolupráce.

Chystali se přihlásit do soutěže Národní cena za společenskou odpovědnost a hledali někoho, kdo jim pomůže s vyplněním sebehodnotícího dotazníku. Věděli, že s touto prací mám zkušenosti, takže jsme si vše potřebné vyjasnili online a naplánovali schůzku ve výrobním závodu v Nošovicích.

Možná jsem staromódní, ale pokud nejde o jednorázovou akci, ale domlouvá se delší spolupráce, bez osobního kontaktu s klientem se mi pracuje špatně. Potřebuji nasát atmosféru firmy, osobně se potkat s těmi, se kterými pak budu v online kontaktu. A věřím, že i druhá strana ocení poznat svého konzultanta osobně.

V rámci individuální exkurze jsem se seznámila s celým procesem výroby, prošla si základní dokumenty, domluvili jsme se, jak přesně bude spolupráce probíhat, podepsali jsme smlouvu a bylo to.

Následovalo studování a připomínkování dokumentů, online rozhovory nad jednotlivými kapitolami a doporučení, jak sebehodnotící zprávu vyšperkovat. A po necelých třech měsících bylo hotovo. Teď už jen s napětím budeme čekat na výsledek :-) Byla to krásná spolupráce za kterou moc děkuji!

A také děkuji za krásnou zpětnou vazbu:

“Se Zdenkou jsem spolupracovala několik týdnů na přípravě podkladové zprávy za společenskou odpovědnost a musím říct, že moc ráda. Vždy jsem se mohla spolehnout na to, že vše bude včas a pečlivě připomínkováno. Velmi oceňuji flexibilitu, trpělivost a také to, že Zdenka mi pomohla definovat oblasti, které bylo potřeba lépe uchopit. Spolupráce byla moc příjemná i v osobní rovině. Mohu jedině doporučit.”


Blanka Smékalová
Public Relation Department
Specialist | Internal Communication
Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o.

Příspěvek byl publikován v rubrice OBECNÁ. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.