Národní cena za společenskou odpovědnost míří i do Ostravy

V úterý 27. listopadu byly ve Španělském sále Pražského hradu předána prestižní ocenění: Národní cena kvality České republiky a Národní cena České republiky za společenskou odpovědnost. A já tam byla. Jak to?

Už nějakou dobu spolupracuji se společností OZO Ostrava s.r.o. Spolupráce začala analýzou stavu společenské odpovědnosti (rok 2015), ve které padlo spousta doporučení na zlepšení a rozvoj. K realizaci těchto opatření mě firma přizvala, takže jsme v roce 2016 zahájili spolupráci: sestavili jsme tým a začala dřina.

První úspěch jsme slavili v roce 2017, kdy společnost vyhrála první místo v soutěži Cena hejtmana Moravskoslezského kraje za společenskou odpovědnost v roce 2016.

Druhý úspěch přišel nyní, o rok později. Na jaře jsme se v Týmu CSR rozhodli přihlásit do Národní ceny ČR za společenskou odpovědnost. Krátce řečeno: vyplnili jsme přihlášku, resp. podkladovou zprávu, absolvovali audit a pak obdrželi email, že máme přijet na Hrad. A tak jsme jeli!

Děkuji OZO Ostrava s.r.o. za skvělou spolupráci. Jsou ideálním klientem:

  • sestavili skvělý tým
  • dělají projekty, které mají smysl
  • snaží se vše dělat co nejlíp.

A teď pár fotek:

Setkali jsme se před Hradem plní očekávání, jak to dopadne.

Dopadlo to úžasně. Jednatel společnosti a vedoucí Týmu CSR převzali ocenění za první místo v kategorii velká organizace.

Téměř kompletní Tým CSR OZO Ostrava s.r.o.

Nemohla chybět společná fotka: Ing. Karel Belda, jednatel společnosti OZO Ostrava s.r.o., Zdenka Barošová, poradce CSR, Mgr. Vladimíra Karasová, vedoucí Týmu CSR.

Oficiální tisková zpráva Ministerstva průmyslu a obchodu je ZDE.

Příspěvek byl publikován v rubrice OBECNÁ. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.