Report: CSR Club v Otevřené zahradě, Brno

Ve středu 14.5.2015 proběhlo v Otevřené zahradě v Brně setkání pořádané organizací Business Leaders Formu – CSR Club. Brněnská pobočka BLF působí v Brně od podzimu 2014 a setkání CSR Clubu, kterého jsem se účastnila, se zde konalo potřetí. 

Bez názvu

Před setkáním proběhla dobrovolná komentovaná prohlídka Otevřené zahrady, kterou rozhodně doporučuji. Počasí vyšlo náramně. Průvodkyně nám stručně představila jednotlivé prvky, které jsou v zahradě k viděné a které jsou využívány jak pro programy jednotlivých úrovní škol (od mateřských po vysoké), tak pro návštěvníky z řad dospělých. Nikdy jsem nebyla v podobném prostoru a byla jsem nadšena – určitě se tam při příští návštěvě Brna zase zastavím.

A teď k samotnému setkání

Účastno bylo asi 20 osob jak ze ziskového, tak z neziskového sektoru. Zahájení bylo ve znamení úvodních slov a následovaly diskuze – přirozeně jsme se rozdělili do třech skupin a usadili se ke stolkům, u každého byli hosté, kteří moderovali určité téma.

Oficiální zprávu ze setkání naleznete na webu BLF – zde.

Kompletní fotogalerie (autorem je Vít Volšička) – zde.

Děkuji Veronice Hermanové z brněnské pobočky Business Leaders Forum za pozvání. Potkala jsem spoustu zajímavých lidí, viděla krásný, inspirativní prostor plný pozitivní energie, dozvěděla se spoustu užitečných informací.. a dala si výborné červené víno :-)

 

Příspěvek byl publikován v rubrice OBECNÁ. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *