Jaro ve znamení osvěty – školení CSR

Co je to společenská odpovědnost, jak začít být společensky odpovědnou firmou, jak poznat opravdu společensky odpovědné podnikání, jak rozvinout společenskou odpovědnost, jak měřit a řídit společenskou odpovědnost… a mnoho dalších otázek bude zodpovězeno na jarních školeních, které mám aktuálně před sebou. Tři různé cílové skupiny, některé semináře jsou pro uzavřené publikum, ale některých se můžete zúčastnit i vy :-)

👉 V březnu proběhne školení pro studenty AMBIS vysoká škola a.s. Práci se studenty mám ráda a vidím v ní obrovský smysl. Jen je škoda, že mě s touto poptávkou oslovují jen vysoké školy – dokážu si hravě představit, jak toto téma předat a vysvětlit i středoškolákům např. obchodních akademií. Oni jsou ti, kteří budou řídit firmy, ovlivňovat směřování podniků nebo jednoduše hledat zaměstnání v odpovědné firmě.

👉 V dubnu budu školit společenskou odpovědnost pro TIC Zlín – info a přihlášení najdete zde.

👉 A na začátku května se uvidíme ba celorepublikovém školení CSR pro Svaz průmyslu a dopravy ČR (otevřené veřejnosti a zdarma – pozvánku s informacemi a odkazy na přihlášení posílám emailem – stačí se mi ozvat.)

Těším se na viděnou!

Příspěvek byl publikován v rubrice OBECNÁ. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.