Dnes proběhl seminář pro firmy

Dnes, 6.11.2013, proběhl v prostorách ITC (Institut pro testování a certifikaci a.s.) další seminář pro firmy zaměřený na společenskou odpovědnost firem, na který jsem byla přizvána a za toto pozvání velice děkuji.

Seminář byl velice zajímavý a to nejen díky nadšení přednášejících, ale zejména díky aktivitě a zapojení účastníků. Společně jsme diskutovali úskalí a přínosy přijetí společenské odpovědnosti, ITC zajistilo příspěvky na téma certifikace společenské odpovědnosti a integrace do stávajících systémů managementu, já jsem se věnovala pilířům společenské odpovědnosti a praktické implementaci.

Tentokrát přijalo pozvání 21 zástupců ze 17 firem. Velkým překvapením pro mne bylo, že cestu na seminář vážili i zástupci společností z větších dálek (Ostrava, Praha, Moravský Krumlov, Brno, Boskovice, Znojmo aj.). Za účast děkuji i zástupcům ze Zlína a okolí.

Ještě jednou díky všem za jejich účast, aktivitu a zájem o společenskou odpovědnost. Budu se těšit na další setkání a případné spolupráce.

Na základě reakcí z výstupních dotazníků už nyní mohu slíbit semináře pokračovací (s účastí zástupců firem, které prošly certifikací CSR) a také seminář svým způsobem speciální, který mám zatím jen v hlavě, ale o kterém Vás budu včas informovat :-)

Ing. Alena Chalupová, MBA

Ing. Stanislav Mužík

Zdenka Vymětalová

Příspěvek byl publikován v rubrice OBECNÁ. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.