Školení CSR v EPCOS s.r.o.

Ve středu 16.3.2016 proběhlo v Šumperku první ze dvou školení CSR ve společnosti EPCOS s.r.o. (člen skupiny TDK-EPC). Jedná se o český závod německého koncernu EPCOS.

EPCOS s.r.o. vyrábí přes tři tisíce typů feritových jader a přes tisíc typů keramických pozistorů. Výrobky ze Šumperka jsou  z 98% exportovány do celého světa. V roce 2009 vznikla v japonském Tokiu společnost TDK-EPC kombinací vyčleněného sektoru elektronických součástek společnosti TDK a koncernu EPCOS AG, patřící do globální skupiny TDK. TDK-EPC má 43.000 zaměstnanců a více než 50 výrobních závodů po celém světě s konsolidovanými tržbami přes 3,5 miliard EUR.

Cílovou skupinou zde byl vyšší a střední management. Cílem školení bylo seznámit zástupce firmy s konceptem společenské odpovědnosti.

První část školení byla zaměřena na teorii (pojem CSR, historie, stav v ČR), druhá pak na praktické uchopení CSR (pilíře, zainteresované strany, aktivity a projekty) a třetí, stěžejní část, spočívala v seznámení s pojetím CSR ve skupině TDK. Zde bylo čerpáno z interních dokumentů, které představily jednotnou vizi, kterou se chce skupina TDK ubírat.

Výsledkem pak byl komplex ucelených informací, který zástupcům firmy pomohl sjednotit jejich pohled na CSR a lépe tak uchopit představy TDK skupiny o společensky odpovědných vizích.

DSC_8544

Alena Chalupová a Zdenka Vymětalová seznamují s tématem CSR účastníky školení ve společnosti EPCOS s.r.o.

 

 

DSC_8546

DSC_8547

Alena Chalupová a Zdenka Vymětalová seznamují s tématem CSR účastníky školení ve společnosti EPCOS s.r.o.

 

DSC_8548

Příspěvek byl publikován v rubrice OBECNÁ. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *