semináře v Brně mají nového partnera

 

V rámci cyklu seminářů “Společenská odpovědnost – prakticky”, který pořádá CSR Zlín ve spolupráci s Institutem společenské odpovědnosti o.p.s., se nám přiblížily brněnské termíny, proto přinášíme několik informací.

S potěšením oznamujeme, že partnerem seminářů v Brně je Business Leaders Forum (platforma pro společensky odpovědné podnikatele, kterým záleží na lidech a prostředí, v němž působí).

A na co se tedy můžete těšit?

Alena Chalupová a Zdenka Vymětalová budou mluvit nejen k firmám, ale i k neziskovým organizacím a státní a veřejné správě. A protože ne všichni řeší to samé a ne všichni mohou mluvit a myslet stejně, ne všichni mají stejné možnosti, cíle, prostředky, očekávání a hlavně představy o tom, jak společenskou odpovědnost uchopit, je seminář rozdělen právě podle zaměření organizací.

Struktura je ovšem pro všechny stejná: nejprve teoretický vhled, následně praktická cvičení (zainteresované strany, aktivity, cíle, projekty, komunikace), pak systémy managementu a informace o aktuálních možnostech v ČR.

Kde: Otevřená zahrada, Brno

Kdy:

  • ve středu 22.4. (zaměřeno na firmy) – přihlašování do 7.4.
  • ve středu 27.5. (zaměřeno na veřejnou správu) – přihlašování do 12.5.
  • ve středu 24.6. (zaměřeno na NNO) – přihlašování do 9.6.

Cena: 1200,-/osoba (pro partnery Institutu společenské odpovědnosti o.p.s. a pro nestátní neziskové organizace je cena zvýhodněná: 1000,-/osoba).

Kapacita: max 15 osob!

Přihláška na seminář (kliknutím otevřete dokument). 

(Přihlášku prosím vyplňte, vytiskněte, podepište, nascanujte a zašlete emailem na vymetalova@csr-zlin.cz. Do tří dnů obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky, případně náhradníky. Faktura Vám bude zaslána po naplnění minimální kapacity.)

 

seminare InSO - Brno

Příspěvek byl publikován v rubrice OBECNÁ. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *