CSR prakticky? Potkejme se na semináři!

Ve spolupráci s Institutem společenské odpovědnosti o.p.s. jsme pro Vás připravili sérii seminářů zaměřených na praktickou podobu společenské odpovědnosti.

A nechceme mluvit jen k firmám, ale i k neziskovým organizacím a státní a veřejné správě. A protože ne všichni řeší to samé a ne všichni mohou mluvit a myslet stejně, ne všichni mají stejné možnosti, cíle, prostředky, očekávání a hlavně představy o tom, jak společenskou odpovědnost uchopit, je seminář rozdělen právě podle zaměření organizací.

Semináře se uskuteční v Brně (v krásném inspirativním prostoru Otevřené zahrady) a v Ostravě (v moderním coworkingovém centru Viva Ostrava).

V Ostravě se potkáme:

  • ve středu 18.2. (zaměřeno na firmy) – přihlašování do 11.2.
  • ve středu 25.2. (zaměřeno na státní a veřejnou správu) – přihlašování do 18.2.
  • v pátek 20.3. (zaměřeno na NNO) – přihlašování do 13.3.

a v Brně pak:

  • ve středu 22.4. (zaměřeno na firmy) – přihlašování do 7.4.
  • ve středu 27.5. (zaměřeno na veřejnou správu) – přihlašování do 12.5.
  • ve středu 24.6. (zaměřeno na NNO) – přihlašování do 9.6.

Podívám se, co to ta společenská odpovědnost je, co od ní čekat, jak se k ní postavit. Co nám může přinést, v čem může pomoci. Jak ji můžeme využít a na co si dát pozor. Budeme řešit Vaše konkrétní individuální příklady z praxe a nacházet nápady a řešení. Proto je kapacita omezená na 15 osob.

Semináře budou probíhat od 9 do 15,30 hod. Lektorské zajištění: Mgr. et Mgr. Zdenka Vymětalová a Ing. Alena Chalupová, MBA.

Cena je 1200,-/osoba (pro partnery Institutu společenské odpovědnosti o.p.s. a pro nestátní neziskové organizace je cena zvýhodněná: 1000,-/osoba).

Přihláška na seminář (kliknutím otevřete dokument). 

(Přihlášku prosím vyplňte, vytiskněte, podepište, nascanujte a zašlete emailem na vymetalova@csr-zlin.cz. Do tří dnů obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky, případně náhradníky. Faktura Vám bude zaslána po naplnění minimální kapacity.

seminar_inso_banner_terminy

Podrobnější informace pro firmy ZDE.

Podrobnější informace pro nestátní neziskové organizace ZDE.

Podrobnější informace pro státní a veřejnou správu ZDE.

Příspěvek byl publikován v rubrice OBECNÁ. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *