Anketa společenské odpovědnosti 2014 – výsledky

 

Ve čtvrtek 19.3.2015 proběhlo ve Viva Ostrava slavnostní vyhlášení výsledků – Anketa společenské odpovědnosti zná své vítěze za rok 2014.

Anketu každoročně vyhlašuje Institut společenské odpovědnosti o.p.s. a zapojit se mohou ziskové i neziskové firmy, zdravotnická zařízení, OSVČ, školy, města… kdokoli. Abych byla přesná: kdokoli, kdo je společensky odpovědný, tedy řídí se kodexem odpovědné spolupráce, který Institut definoval (zde).

Průběh večera a výsledky

Podvečerem nás provedla zakladatelka Viva Ostrava Renata Ptáčníková, moderátorka akce.

Úvodní slovo měl ředitel Institutu Peter Sulovec, který představil nový koncept i nový tým, který v Institutu funguje od poloviny roku 2014. Byla to tedy první Anketa vyhlášená novým vedením.

Následovalo pár slov o stavu CSR v ČR (Zdenka Vymětalová), o nutnosti zachovat dobrovolnost a o tom, že ačkoli společenská odpovědnost lze certifikovat, nesmí být republika těmito certifikáty zavalena (Alena Chalupová).

Následovalo vyhlášení vítězů v jednotlivých kategorií (uvedeno zde) a poté už společenské diskutování a občerstvování se.

A dál?

Už nyní se můžete pomalu chystat na další ročník. Přihlásit můžete sami sebe, nebo můžete někoho nominovat. A pak stačí jen sbírat hlasy :-) Hlasy uděluje veřejnost, ne odborná porota.

A pokud si nejste jistí, se společenskou odpovědností vám mohu pomoci :-)

 

Děkujeme za parádní fotografie! Foto&Design Jana Kuželová

uvítací fresh drink

sympatické hostesky, které se nám staraly o vítání hostů.. ale i o rozloučení s nimi

úvodní slovo měl ředitel Institutu společenské odpovědnosti o.p.s Peter Sulovec (na pódiu s moderátorkou Renatou Ptáčníkovou, zakladatelkou Viva Ostrava)

ředitel představil nejen nový koncept Institutu, ale i nový tým (zleva: Peter Sulovec, Renata Ptáčníková – moderátorka, Zdenka Vymětalová, Petr Volný, Gabriela Gödelová)

v rámci úvodního slova ředitel Institutu společenské odpovědnosti o.p.s. představil i pana Josefa Dudka z Dětského ranče Hlučín, který je pro tento rok partnerem Institutu

Zdenka Vymětalová pronesla pár slov o aktuálním stavu společenské odpovědnosti v ČR

host Ing. Alena Chalupová, MBA

v kategorii nad 250 zaměstnanců vítězí BORS Břeclav, ocenění předává Magda Habrmanová, PhDr., CSc. ( ředitelka úřadu Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje )

v kategorii do 250 zaměstnanců vítězí KOMAS spol. s r.o. – ocenění předává prof. Ing. Růžena Petříková, CSc. (expert pro vnější vztahy a komunikaci, DTO CZ s.r.o.)

v kategorii zdravotnická zařízení vítězí Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, ocenění předává Gabriela Gödelová (členka dozorčí rady Institutu společenské odpovědnosti o.p.s.)

v kategorii neziskové organizace vítězí Domov Čujkovova, Ostrava-Zábřeh, p.o., ocenění předává Mgr. et Mgr. Zdenka Vymětalová (členka dozorčí rady Institutu společenské odpovědnosti o.p.s.)

v kategorii vzdělávací instituce vítězí Fakulta managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, ocenění předává Mgr. Jan Netolička ( ředitel Wichterlova gymnázia, Ostrava-Poruba)

v kategorii města a obce vítězí obec Otice, ocenění předává Vlastislav Kuchař, PaedDr. ( vedoucí Odboru kancelář hejtmana Moravskoslezského kraje)

absolutní vítěz: Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna – ocenění předáváPeter Sulovec (ředitel Institutu společenské odpovědnosti, o.p.s. ) a Ing. Alena Chalupová, MBA (poradkyně generálního ředitele Institutu pro testování a certifikaci a.s.)

losování vítězů z řad hlasujících formou tištěných hlasů

a losování vítěze z řad hlasujících elektronicky

rozhovor s absolutním vítězem (televize Polar)

 

Příspěvek byl publikován v rubrice OBECNÁ. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *