Klub podnikatelek ze Zlínska uspořádal první společnou akci

V sobotu 21.6.2014 proběhla ve Zlíně na Velíkové zahradní slavnost Klubu podnikatelek ze Zlínska při příležitosti otevření nové masérny Masáže u lesa. Akci zahájila Hana Mertová, která všechny přítomné přivítala voňavou levandulovou kytičkou a následovala prohlídka nových prostor masérny, ve kterých je možno zakoupit i různé doplňkové zboží.

Během odpoledne prezentovaly své činnosti jednotlivé podnikatelky Klubu – bylo možno vyzkoušet glazování keramiky pod vedením Zuzky Kubíčkové z Mojí Dílny, bylo zdevystaveno funkční oblečení pro děti, které šije Veronika Frolíková pod značkou Frola Factory, s Terezou Bařinkovou jsme před masérnou průběžně kreslili křídou na chodník společnou mandalu .

Spousta žen se zastavila také u Jitky Ryšavé, která nabízela zkrášlení kosmetikou Mary Kay, děti s rodiči si pak u Karolíny Doležalové mohly vyzkoušet vzájemné masírování. V masérně proběhla také ukázka aromamasáže a kdo chtěl, mohl si z vonných esencí namíchat svou vlastní osobní vůni. Na závěr jsme si pak opekli špekáčky a libovali si, jaký jsme zažili krásný den. Zahradní slavnosti se zúčastnilo kolem 50 lidí a všem tímto děkujeme, že se za námi zastavili, aby tak vyjádřili podporu zlínským podnikatelkám.

Fotodokumentaci naleznete ve fotogalerii na webu klubu – zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice OBECNÁ. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.